Kamplar

THE GREEN PARK KARTEPE SPOR KÖYÜ

2005 yılında faaliyete giren The Green Park Kartepe Resort, harika doğası, üst düzey tesisleri, lezzetli mutfağıyla tatil keyfini yaşamak isteyenlerin yanında, 12 ay 365 gün spor ve sporcunun kesintisiz hizmet alabildiği bir spor merkezi olarak konumlandırmasını sürdürmektedir.

2015 yılında yapılan yeni spor tesisi yatırımları ve eğitmenleriyle Futbol, Basketbol, Voleybol, Tenis, Amerikan Futbolu Kulüplerine, Spor Okulları, Gençlik Organizasyonları ve kurumsal firmalara ev sahipliği yapmaktadır.

Beyaz Gölge Eğitim Sağlık Spor Organizasyonları Tanıtım ve Ticaret AŞ.  2015 yılından itibaren“The Green Park Kartepe Spor Köyü” Satış, Pazarlama ve Organizasyonlarının tek yetkilisi’dir.

KAMPLAR

On beş senelik tecrübesiyle Beyaz Gölge, başta basketbol olmak üzere futbol, voleybol ve tenis dallarında Spor okullarından başlayan, Türkiye ve Avrupa Liglerinde yer alan Spor Kulüplerine kadar varan tüm ilgili alanlarda hizmetini en üst seviyede sürdürmektedir.

Beyaz Gölge ekibinin yönetiminde The Green Park Kartepe’de yer alan iki Spor Salonu, 60 sporcunun aynı anda hizmet alabileceği fitness salonu, salon dışı çeşitli koşu parkurları ile aynı anda 12 Basketbol Takımına kamp olanağı sağlanmaktadır. Spor salonumuzda 25m en, 50m boy ölçülerinde 2 adet saha yer almaktadır. Bu sahalar arası duvarla ayrıldığından aynı anda 2 maç ya da aynı anda 2 antrenman gerçekleştirilebilmektedir.