DANIŞMANLIK

Deneyimli eğitmen kadrosuyla profesyonel sporculara, profesyonel adayı/sporcu adayı gençlere, antrenörlere kariyer ve performans gelişim danışmanlığı yapıyoruz. Kamplarımıza katılan sporcularımızın önündeki kariyere doğru odaklanmaları, kısa, orta ve uzun vade planlarının organizasyonunu ve takibini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca ailelerin doğru ve gerçekçi hedeflere odaklanmasını sağlıyoruz. Böylece herkese zaman kazandırmaya çalışıyoruz.

Kurumsal danışmanlıklarda ise Spor Kulüplerine; hedeflerin sürdürülür ortamda gerçekleşebilmesi için kurumsal iletişim, spor pazarlama, sponsorluk çalışmaları, eğitmenlerin eğitimi gibi konularda destek olup reçeteler yazıyoruz. Sporu tanıtım mecrası olarak belirleyen sponsor adaylarına ise doğru kulüp, organizasyon ve branşları seçme konularında destek oluyor. PR hizmetleri sağlıyoruz.

Tesis Yatırım danışmanlığında ise kurumların ihtiyaçlarına göre en uygun bütçelerle en kaliteli tesislerin inşa edilmesini sağlıyoruz. Özellikle sportif mimari konusunda destek verirken inşaat bitiminde ise sportif işletmeyi de sağlıyoruz.