Kartepe Spor Köyü

Muhteşem Samanlı Dağları’nın zirvesinde yer alan, The Green Park Resort Kartepe, bir tarafta Sapanca Gölü diğer yanda İzmit Körfezi manzarası ile İstanbul’a 1, Ankara’ya 3, Bursa’ya ise 2 saat mesafededir. Kış aylarında kayak, snowboard yaz aylarında ise futbol, basketbol, voleybol, tenis ve adrenalin sporları tutkunları için en cazip adres konumundaki otelimiz, şirket toplantıları ve seminerleri için de profesyonel organizasyonlar sunmaktadır.

KARTEPE SPOR KÖYÜ SUNUM DOSYASI İÇİN TIKLAYIN

THE GREEN PARK KARTEPE RESORT & SPA

Acemi ve profesyonel kayakçıların faydalanabildiği toplam 17 pisti bulunan kayak merkezi, güvenlik ve yönlendirme konularında da dünya standartlarına uygundur. 2500 m2’lik SPA Merkezi tamamen yenilenerek misafirlerine gerçek anlamda SPA hizmeti vermektedir.

Zirvede futbol kulüplerini de ağırlayan Kartepe; FIFA standartlarında 5 adet doğal çim sahası ve 2 adet kondisyon sahasına sahiptir. 2015 Yılında inşa edilen 2 adet 25m, 50m spor salonunun yanında 350m2’lik Kondisyon ve Test Merkezi ile Basketbol ve Voleybol Liglerinde mücadele eden yurt içi ve dışından bir çok takımın kamp yeri olarak Kartepe’yi seçmesine imkan sağlanmıştır.

Asırlık ağaçlarla bezenmiş bu doğa harikasında sporcuların sezona çok iyi hazırlanmalarına imkan sağlamaktadır.

Doğal harika içerisindeki The Green Park Kartepe Resort, yurt içi ve yurt dışından organizasyonlar yapan Gençlik Kamplarına da ev sahipliği yapmaktadır.

SPOR TESİSLERİMİZ

Futbol Sahaları

The Green Park Kartepe Spor Köyü’nde aşağıdaki özelliklere sahip 5’i maç, 2’si kondisyon olmak üzere toplam 7 adet doğal çim saha yer almaktadır.

– Sedat Balkanlı Sahası 60x90m
– Hakkı Yeten Sahası 65x95m
– Metin Oktay Sahası 70x105m
– Lefter Küçükandonyanis Sahası 70x105m
– Yeni Saha 105x115m
– Kondisyon Sahası 1 17x36m
– Kondisyon Sahası 2 25x50m

SPOR SALONLARI

Basketbol, Voleybol, Hentbol karşılaşmalarının yapılabileceği The Green Park Kartepe Spor Köyü’nde aşağıdaki özelliklere sahip 2 spor salonu yer almaktadır.

– Zemin: NBA Parke Zemini,
– Boyut En/Boy/Yükseklik: 25m/50m/13m,
– FIBA Standartlarında 2 Maç Potası,
– Tavana Asılı 4 Pota,
– Resmi Maç Skorboardu,
– 1.500 Ansilümen Işıklandırma,
– 4 adet takım soyunma odası
– 2 adet hakem odası,
– Sağlık Odası,
– Kondisyon ve Test Merkezi 350m2
– Fizik Tedavi Merkezi
o Kamp Sırasında Spor Kulüplerinin Kendi Fizik Tedavi Merkezini Kurabilecekleri Muayene Odaları,

DOLU DOLU TATİL İMKANI

Şehir stresinden, trafiğinden, havasından uzak güzel bir tatil imkânı sunan Kartepe Resort & SPA’da. ATV turları, dağ bisikleti, paintball, binicilik, safari turları, yamaç paraşütü gibi yaz aktiviteleriyle keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

KONAKLAMA – ODALAR

Otelimiz 17 Standart French Bed Oda, 192 Standart Twin Bed Oda, 18 Executive French Bed Oda, 20 Executive Twin Bed Oda, 50 Apart, 3 Engelli Odası Olmak Üzere 300 Oda ile toplam 850 yatak kapasitesi bulunmaktadır.

SAĞLIK KULÜBÜ VE SPA

Kapalı Yüzme Havuzu, Türk Hamamı, Güzellik Merkezi, Sauna, Jakuzi, Fitness Merkezi, Buhar Banyosu, Özel Masaj Odaları’nın yer alığı 2.500 m2’lik Sağlık Kulübü misafirlerinin tatillerine anlam katma çabasındadır.

OTEL LOKASYON

The Green Park Kartepe Resort & Spa Kartepe / Kocaeli / Türkiye

Tel: (+90)262 315 4700 Faks: (+90)262 315 4701

E-Posta: karteperezervasyon@thegreenpark.com