Basketbol – Voleybol Kampları

Basketbol takımlarının sezon öncesindeki tüm ihtiyaçları organizasyonumuz tarafından sağlanmaktadır. NBA Parkeli spor salonlarımızın her birinde 2 FIBA onaylı maç potası, tavana asılı portatif 4 şut potası ile toplam 6 pota yer almaktadır. Ayrıca 2 adet nizami voleybol maç sahası bulunmaktadır.

Performans test protokollerinin tecrübeli ismi Spor Teknolojileri Firmasının test protokolleriyle sporcularınızın kamp öncesi, sırası ve sonrasında ölçümlerini gerçekleştirip performans takibi ile kişiye özel programların hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.

Testler hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Organizasyonumuz bünyesinde basketbol okulları, altyapı takımları, kadın/erkek profesyonel basketbol takımlarına hizmet verecek tesislerimizde fiziksel gelişimden, fundamental antrenmanlarına, özel maçlardan resmi turnuvalara kadar her türlü sezon öncesi ihtiyaçlarının eksiksiz ve en üst kalitede sağlanacağı, tesislere takımların geliş – gidiş transferlerinden, tüm programların hazırlanıp uygulanmasına, sakatlık önleyici yada sakatlık giderici tedavilerin uygulanabildiği fizik tedavi ve kondisyoner hizmetleri yer almaktadır.

Lifefitness ürünleri ile donatılmış kondisyon merkezimizin yanı sıra sporcuların çalışmalarına destek olacak doğal koşu parkurları ve açık spor sahaları mevcuttur.

Kondisyon merkezi planı ve ekipman listesi için tıklayınız.

Spor Kulüplerine her seviyeden ve alandan eğitmen desteği;

Kamp yapmak isteyen Spor Okulları ve Spor Kulüpleri için ihtiyaç halinde her seviyede basketbol, voleybol, futbol antrenörü, kondisyoner, masör ve fizyoterapist desteği sağlanabilir. Ayrıca sporcu ve aileler üzerinde uzmanlaşmış psikologlarımızdan da destek alarak grup ya da bireysel terapiler organize edilebilir.

Ayrıntılı bilgilere Danışmanlık sayfamızdan ulaşabilirsiniz.