TURKEY

Üst düzey Basketbol Kamplarının 18 yıllık tecrübeli markası Beyaz Gölge, dünyanın en büyük basketbol markası NBA’in Türkiye Çözüm Ortağı oldu.

Türkiye’de Beyaz Gölge’nin yönetiminde gerçekleşecek NBA Basketbol Okulu Organizasyonlarının ilk ayağı 19-30 Haziran 2018 tarihlerinde The Green Park Kartepe Spor Köyü’nde 12 günlük kamp olarak gerçekleşecek..

Daha Fazla Bilgi Al Sıkça Sorulan Sorular

19-30 HAZİRAN KARTEPE KAMPI'NDAN FOTOĞRAFLAR

Beyaz Gölge

20 Yıllık Tecrübe

Hakan Yavuz ve Burçin Badem’in kurucusu olduğu BEYAZ GÖLGE, 1999-2015 yılları arasında çeşitli organizasyonlar düzenleyen ekip, 2016’dan itibaren The Green Park Kartepe Spor Köyü’ndeki çalışmalarıyla kapsamını genişletti.

Devamını Oku

The GreenPark Kartepe

5 Yıldızlı Kamp Merkezi

Beyaz Gölge Organizasyonları, NBA Basketbol Okulu, Bireysel Performans Gelişim Kampları, Haziran-Ekim 2018 tarihleri arasında Samanlıdağları Kartepe’nin zirvesindeki The Green Park Kartepe Spor Köyü’nde gerçekleştirilecek.

Devamını Oku

NBA Basketball School Nedir?

Profesyonel Yaklaşım

NBA tarafından dünya çapında 6-18 yaş grubunda tüm erkek ve kız öğrencilere yönelik hazırlanmış basketbol gelişim programıdır. Bu girişim, NBA’in Jr.NBA, Basketball Without Border (BWB) ve NBA Academy gibi basketbol gelişim programlarına ek olarak tasarlanmıştır.

Devamını Oku

NBA Tarzında Oynamayı Öğren!

01

Kamp Detayları

NBA’den ve Türkiye’den Lider Coach’lar Sahada

Kampımıza uzun bir dönem ya da iki kısa dönem halinde katılma şansı olan basketbolcularımız, NBA’den gelen değerli antrenörlerin yanında ülkemizde birçok yıldız basketbolcuda imzası olan tecrübeli basketbol antrenörleriyle çalışma fırsatı yakalayacak. Yurt içi ve yurt dışından 10-16 yaş arası basketbolcuların kabul edileceği kampta fundamental, kondisyon çalışmalarının yanı sıra akşam antrenmanlarında da küçük bir NBA Ligi oynanacak.

NBA Basketbol Okulu

02

Kamp Detayları

NBA Tarzında Oynamayı Öğren!

Süper yeteneklerin atletik beceri ve güçleriyle zekasını harmanladığı, dünyanın 1 numaralı basketbol organizasyonu NBA’de var olabilmek için yapılması gereken fedakarlıkları gençlerimiz en yakından hissetme şansı elde edecek.

Kampın ilk günü NBA Draft Combine testlerimizle sporcularımızın yetenek ve fiziksel durumunu belirleyip, antrenman grupları ve takımları oluşturacağız.

03

Kamp Detayları

Beş Yıldızlı Kamp Merkezi

Ülkemizde her türlü hazırlık imkânını barındıran tek tesis The Green Park Kartepe Spor Köyü’nde hizmet veren Beyaz Gölge, yeni sezon hazırlıklarını tamamladı. Bireysel basketbol teknikleri ve fiziksel gelişim antrenmanlarının Beyaz Gölge’nin uzman ekibi tarafından yaptırılacağı NBA Basketbol Okulları Basketbol Performans Gelişim Kampları, Haziran ve Temmuz aylarında The Green Park Kartepe Spor Köyü’nde gerçekleştirilecek.

NBA Basketbol Okulu

04

Kamp Detayları

Sezona Sağlıklı Hazırlanma

Sınırlı sayıda katılımın olacağı kampta, 10-16 yaş arası sporculara fiziksel gelişimlerine pozitif katkılar sağlayacak çalışmaların yanında spor yaralanmaları hakkında bilinçlendirme ve spor yaralanmalarını önleyici yöntemler öğretilecek.

05

Kamp Detayları

Mentör Desteği

Sporda başarının en önemli anahtarlarından biri olan zihinsel direncin gelişmesi, kişisel iç barış ve motivasyonun sürekliliğinin sağlanması için gerekli mentör desteğini sporcularımıza sunacağız.

Kamp süresince her gün basketbolcularımızla grup ve bireysel seanslar yapacak olan Nagehan Ertörer, yüksek performans arenasında rekabet edebilmelerini sağlayacak zihinsel altyapı, özgüven ve vizyonu aşılamaya çalışacaktır.

EKİBİMİZ

MİSAFİR KOÇLAR

KAMP HİZMETLERİ VE ÖRNEK PROGRAM

 • Tam Pansiyon Konaklama,
 • Performans Testleri,
 • Çift Taraflı Forma ve Tshirt,
 • Her gün en az 4 antrenman,
  • 2 Basketbol Antrenmanı,
   • 1 Turnuva
  • 1 Koşu ve/veya Plyometrics Antrenmanı,
  • Pilates ve Fiziksel Antrenman
 • Bireysel Basketbol Toplantıları,
 • Kişisel Gelişim Toplantıları,
 • Psikolojik Danışmanlık,
 • Masör Hizmeti,
 • Fizik Tedavi Hizmeti,

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

NBA Basketball School hakkında sıkça sorulan sorulara yanıtlar…

KAMP FİYATLARI

12 GÜNLÜK KAMP

19-30 HAZİRAN

KAMP FİYATI: 3.900 TL

6 GÜNLÜK KAMP

19-24 HAZİRAN

KAMP FİYATI: 2.200 TL

6 GÜNLÜK KAMP

25-30 HAZİRAN

KAMP FİYATI: 2.200 TL

TESİSLERİMİZ

Muhteşem Samanlı Dağları’nın zirvesinde yer alan, The Green Park Resort Kartepe, bir tarafta Sapanca Gölü diğer yanda İzmit Körfezi manzarası ile İstanbul’a 1, Ankara’ya 3, Bursa’ya ise 2 saat mesafededir. Tesislerde yer alan iki spor salonu NBA parke zemini, FIBA standartlarında 2 maç potası, tavana asılı 4 pota, 4 adet takım soyunma odası ve 2 adet hakem odasına sahiptir. Ayrıca sağlık odası ve fizik tedavi merkezi de bulunmaktadır.